Menu
Your Cart

Kişisel Bakım

Kişisel Bakım

Kişisel Bakım

Organik Gül Suyu 250 Ml (Pembe Kutu) - Natural Rose Water 250 Ml (Pink Box) Organik Gül Suyu 250 Ml (Pembe Kutu) - Natural Rose Water 250 Ml (Pink Box)
Hot Out Of Stock
LAVENDROSE ORGANİK GÜL SUYU - En Doğalı Hakkınız. Lavendrose olarak en doğalını ve en kaliteli gül suyunu sizlerle buluşturmayı hedefledik.  Sabah erken saatlerde toplanan (rose damascena) gül çiçekleri işlenerek elde edilen %100doğal lavendrose gülsuyu, zengin içeriği ile; cildinizi..
40,00TL Vergiler Hariç:33,90TL
·         Lavanta duş jeli özel formülü ile cildi temizlerken, taze ve kadifemsi kokusu vücudunuzu sarar. ·         Lavanta aromalı duş jeli ; yoğun nemlendirme ve arındırma özelliğine sahiptir. ·  &n..
26,50TL Vergiler Hariç:22,46TL
·         Lavendrose Lavanta kolonyalarının içinde bulunan lavanta esansı, Her yıl Isparta bölgesinde bulunan Kuyucak Köyünde , gün ağarana dek toplanan Lavanta çiçeklerinin, gün doğumundan önce fabrikada tamamıyla doğal yöntemlerle işlenmesi sonucu el..
28,32TL Vergiler Hariç:24,00TL
Rosenwasser Für Deutschland- Rose Water For Germany Rosa Damascenahttps://www.sallys-shop.de/saliha-rosenwasser-inkl-gratis-rosenseife..
37,76TL Vergiler Hariç:32,00TL
LAVENDROSE DOĞAL GÜL SUYU - Lavendrose olarak en doğalını ve en kaliteli gül suyunu sizlerle buluşturmayı hedefledik. Sabah erken saatlerde toplanan (rose damascena) gül çiçekleri işlenerek elde edilen %100doğal lavendrose gülsuyu, zengin içeriği ile; cildinizin nem dengesini korumasına yardımc..
41,30TL Vergiler Hariç:35,00TL
·         Lavendrose organik günlük bakım kremigüçlü formülü ile cildinizin sağlıklı ve parlak bir görünüm kazanmasını sağlar. ·         Tüm ciltler için onarım sağlamaya vegünlük nem ihtiyacını gidermeye yardımc..
27,14TL Vergiler Hariç:23,00TL
Gül Yağı Özlü Aydınlatıcı Yüz Kremi 50 Ml  - Rose Face Cream 50 Ml Gül Yağı Özlü Aydınlatıcı Yüz Kremi 50 Ml  - Rose Face Cream 50 Ml
Out Of Stock
Nemini kaybetmiş cilt cansızlaşır, pürüz ve çizgilerle oluşmaya başlar. Bunu engellemek için cildinizi etkin şekilde nemlendirip, ışıltısını geri kazanmasını sağlamanız gerekmektedir. Lavendrose Gül yağı özlü aydınlatıcı yüz kremi cildinizi gün boyu maruz kaldığı dış etkenlere karşı korur ve dah..
64,90TL Vergiler Hariç:55,00TL
Gül özleri sayesinde sivilcelerin ve siyah noktaların azalmasına yardımcı olur. Doğal sıkılaştırıcı özelliği ile cildi sıkılaştırır ve parlak yağlı görünümü giderir ve canlı bir matlık sağlar, cildi yumuşatır. Tüm cilt tiplerinin kullanıma uygundur. Kullanım: Yüzünüzü su ile nemlendirin ve&nb..
30,68TL Vergiler Hariç:26,00TL
Lavanta Yüz Temizleme Köpüğü 200 Ml- Lavender Face Cleaning Foam 200 Ml  Lavanta Yüz Temizleme Köpüğü 200 Ml- Lavender Face Cleaning Foam 200 Ml
Out Of Stock
Lavanta özleri sayesinde sivilcelerin ve siyah noktaların azalmasına yardımcı olur. Doğal sıkılaştırıcı özelliği ile cildi sıkılaştırır ve parlak yağlı görünümü giderir ve canlı bir matlık sağlar, cildi yumuşatır. Tüm cilt tiplerinin kullanıma uygundur.Kullanım: Yüzünüzü su ile nemlendirin ..
30,68TL Vergiler Hariç:26,00TL
Lavanta Hidrolatı 200ml - Lavender Hidrolat 200ml
New Out Of Stock
Lavanta çiçeklerinin buhar distilasyonun işlemine tabi tutulması ile elde edilen bitki çiçeği suyudur...
28,32TL Vergiler Hariç:24,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.