Menu
Your Cart

Lavendrose - uretim RSS Feed

12 Aug lavanta yağı üretim tesisi
admin 0 36
        Lavanta esansiyel yağı taze veya kısmen kurutulmuş  yaprakların buharla damıtılmasından elde edilir. Bu, polar teknikte bileşik kaybının azalması nedeniyle diğer tekniklere kıyasla daha fazla ..
23 Mar gül yağı üretimi ve gül suyu üretimi
0 70
    Isparta Gül Vadisi'nin kalbinde kendi organik ve doğal gül çiftliklerimizle bir gül yetiştiricisi, damıtıcı ve güzellik üreticisi olan Lavendrose, Isparta Gülü yetiştirme ve hasadı, kendi Gül Yağı..
19 Mar arbutin serum üretimi
0 29
    CİLT LEKELERİNE BİR ÜRÜN OLAN ARBUTİN SERUM, AKTİF İÇERİĞİ NİASİNAMİD , AZELAİK ASİT VE ARBUTİN BULUNMAKTADIR. MELANİN ÜRETİMİNİ (MELANİN PİGMENTİ, DERİNİN EPİDERMİS OLARAK BİLİNEN EPİTEL ÖRTÜSÜNÜ..
19 Mar %100 doğal gül suyu
0 69
     Isparta Keçiborlu İlçesi’nde yaylada yetiştirdiğimiz Rose Damascena gül çiçeklerimizi sabahın erken saatlerinde topluyor ve geleneksel yöntemlerle tamamen %100 saf ve doğal yöntemlerle sizinle ..
02 Aug KOLONYA ÜRETİMİ
admin 0 999
        Firmamız Kolonya üretiminde aktif rol almaktadır. Müşterilemizin talebine istinaden insanlar tarafından en çok tercih edilen ve  beğenilen kokular ile kolonya ve oda spreyleri üretimi yapmakta..
02 Aug Doğal Gül Suyu Üretimi
admin 0 827
Türkiye’ de sadece Göller Bölgesinde yetişen (Rose Damascena) Isparta Gülü Çiçeği her yıl 25 Nisan ve 15 Haziran tarihleri arasında çiçek açar. Güneş Doğarken çok erken saatlerde hasat edilip Fabrikam..
15 Sep Fason Kozmetik Üretimi
admin 0 11786
GÜL SUYU ÜRETİM     Türkiye’ de sadece Göller Bölgesinde yetişen (Rose Damascena) Isparta Gülü Çiçeği her yıl 25 Nisan ve 15 Haziran tarihleri arasında çiçek açar. Güneş Doğarken çok erken saatlerde h..
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)