Menu
Your Cart

fason uçucu yağ üretimi RSS Feed
Kekik yağı üretimi yapan firmamız, anadolu’nun dört köşesinden toplattığımız kekikleri fabrikamızda işleyerek siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Kekik yağı ilaç, kozmetik gibi çok geniş bir yelpazede kullanılmaktadır. 

     Kekik Yağı BP / EP, Thymus vulgaris taze çiçek açan toprak üstü kısımlarının krom kazanımızda buhar damıtma yoluyla elde edilir.  Yağın rengi sarıdan koyu kırmızımsı kahverengiye kadar değişebilir;  timol kokusunu çağrıştıran aromatik baharatlı bir kokuya sahiptir.

      Bütün doğal ürünlerde  olduğu gibi, bileşenler coğrafi ve genetik faktörlere bağlı olarak varyasyona tabidir.  Bu nedenle temel bileşenlerin oranları için sınırlar sağlar, bunlar: β-mirsen (% 1-3), γ-terpinen (% 5-10), p-simen (% 15-28)  , linalol (% 4.0-6.5), terpinen-4-ol (% 0.2-2.5), timol (% 36-55) ve karvakrol (% 1.0 ve 4.0).

 Fason aromaterapi yağları üretimi yapan firmamız, bünyesinde bulundurduğu tüm uçucu yağları fason üretmektedir. Yurtiçi ve yurt dışı uçucu yağ toptan satışımız bulunmaktadır. 

Ülkemizde son zamanlarda lavanta tarlalarında artış var. Uçucu yağ üretimi ve kırsal turizm için lavanta ile daha fazla insan. Türkiye geleneksel olarak tıbbi ve aromatik bir bitki ve uçucu yağ üreten bir ülkedir ancak dünya pazarında sadece gül yağı, yasemin yağı ve kekik yağı için bir köşeye sahiptir. Ülkemizdeki lavanta üretimine yönelik mevcut ilgi, dünya lavanta yağı pazarlarını anlama ve analiz etme ihtiyacını ortaya çıkardı.

                    Türkiye'de lavanta üretiminin neredeyse tamamı, dünya lavanta üretiminin çoğunluğu gibi Lavandula intermedia'dan (lavandin) yapılmaktadır.

                    Dünyanın en büyük lavanta yağı tedarikçileri Bulgaristan, Fransa ve Çin'dir ve son zamanlarda üretimlerini artıran birçok başka ülke de vardır. Dünya lavanta yağı arzı, Bulgaristan'daki plantasyonlardaki artışlara bağlı olarak artış eğilimi göstermiştir, ancak miktar ve kalite hava koşullarına bağlıdır. Fiyat belirlemede ana etken olan lavanta yağına olan talep, bir yıldan diğerine çok fazla değişiklik göstermez. Bununla birlikte, doğal ve organik içeriklerle ilişkili daha sağlıklı ürünlere yönelik tüketici bilincindeki artışların ek bir talep yaratması beklenmektedir. Şuan Türkiye dünya lavanta yağı pazarında bir oyuncu konumundadır. Düşük üretim maliyetleri, yüksek kâr oranı ve kırsal kalkınmadaki rolü, lavanta üretimini çekici kılar, ancak küçük çiftlik boyutları ve karmaşık bir değer zinciri, lavanta yağı üretimini tek başına çalışan çiftçiler için ekonomik olmaktan uzaklaştırır ve onları değerin başında kalmaya zorlar. Zincir. Ancak kaliteli lavanta yağı için pazarda her zaman yer olacağından, Lavendrose Essentiaal Oil olarak; dünya pazarında rekabet edebilmek için lavanta değer zincirinin kalitesine ve organizasyonuna odaklanmış durumdayız. Lavanta yağı üretimi, Kekik yağı Üretimi, Defne yağı üretimi, esansiyel yağ üretimi, Btki hidrolatı üretimi, gül suyu üretimi, lavanta suyu üretimi yapmaktayız. fason uçucu yağ üretimi, fason aromaterapi yağı üretimi yapmaktayız. 

LAVENDROSE KOZMETİK UÇUCU YAĞLAR 

 • Fason kozmetik üretimi yapmaktadır.
 • fason gül suyu üretimi yapmaktadır.
 • Fason yüz kremi üretimi yapmaktadır.
 • Fason el kremi üretimi yapmaktadır.
 • Fason uçucu yağlar üretimi yapmaktadır.
 • Fason saç kremi üretimi yapmaktadır.
 • Fason sakal bakım ürünleri üretimi yapmaktadır.
 • Fason şampuan üretimi yapmaktadır.
 • Fason duş jeli üretimi yapmaktadır.
 • Fason lavanta sabunu üretimi yapmaktadır.
 • Fason lavanta yağı üretimi yapmaktadır.
 • Fason aromaterapi yağları üretimi yapmaktadır.
 • Organik Gül suyu üretimi yapmaktadır.

Siz de Fason Gül Suyu üretimi yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 543 432 41 00 ya da +90 246 541 41 00 numarasına hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@lavendrose.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

26 Apr Anneler Günü Ne Zaman? Anneler Günü Hediyesi Ne Alınır? / When is Mother's Day? What to Buy as a Mother's Day Gift?
admin 1 216
Anneler Günü Ne Zaman? Anneler Günü Hediyesi Ne Alınır?Mayıs ayının yaklaşması ile en çok merak edilen şeylerden biri ‘Anneler Günü ne zaman?’ diğeri de ‘Anneler Günü Hediyesi ne alınır’ sorularının cevabı oluyor.Öncelikle Anneler günün Tarihçesine kısa bir değinecek olursak;  Anneler Günü 1908 yılı..
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.