Menu
Your Cart

Lavendrose RSS Feed

21 Oct Hamilelikte Oluşan Çatlaklara Karşı Etkili Yağ Seti
aysin 0 1
Onarıcı Bakım Yağı Setinin Kullanımı:Vücudunuzda oluşan çatlakların tedavisinde Onarıcı Bakım Yağı setimizi güvenle kullanabilirsiniz. %100 doğal içeriğiyle cildinizin elastik yapısını koruyacak, hücr..
12 Aug lavanta yağı üretim tesisi
admin 0 30
        Lavanta esansiyel yağı taze veya kısmen kurutulmuş  yaprakların buharla damıtılmasından elde edilir. Bu, polar teknikte bileşik kaybının azalması nedeniyle diğer tekniklere kıyasla daha fazla ..
29 Jun importation de cosmétiques et huiles d'aromathérapie pour votre pays
admin 0 19
importation de cosmétiques et huiles d'aromathérapie pour votre paysBonjour. Notre entreprise est située sur la côte méditerranéenne, qui possède la plus grande diversité végétale d'Anatolie.Nous expo..
29 Jun استيراد مستحضرات التجميل وزيوت العلاج العطري لبلدك
admin 0 14
استيراد مستحضرات التجميل وزيوت العلاج العطري لبلدكأهلا بك. تقع شركتنا على ساحل البحر الأبيض المتوسط ​​، الذي يضم أعلى تنوع نباتي في الأناضول.نصدر إلى ألمانيا وإنجلترا وفرنسا وأمريكا وأيرلندا وإيطاليا ..
29 Jun 為您的國家進口化妝品和香薰油
0 22
為您的國家進口化妝品和香薰油你好呀。我們公司位於地中海沿岸,是安納托利亞植物多樣性最高的地區。我們出口到德國、英國、法國、美國、愛爾蘭、意大利、中國、韓國和日本。我們生產玫瑰水和其他玫瑰油產品。我們還生產含有薰衣草的化妝品。我們生產所有精油(在我們自己的設施中)。同時,我們生產固定油。我們有黑籽油、芝麻油、玫瑰油、薰衣草油、月桂油、檸檬油、石榴植物、灌木油、百里香油、薄荷油和150種精油。同時,我..
29 Jun Import von Kosmetik- und Aromaölen für Ihr Land
admin 0 26
Import von Kosmetik- und Aromaölen für Ihr LandHallo. Unser Unternehmen befindet sich an der Mittelmeerküste, die die höchste Pflanzenvielfalt in Anatolien aufweist.Wir exportieren nach Deutschland, E..
29 Jun import of cosmetics and aromatherapy oils for your country
admin 0 17
import of cosmetics and aromatherapy oils for your countryHello there. Our company is located on the Mediterranean coast, which has the highest plant diversity in Anatolia.We export to Germany, Englan..
07 Apr gül ürünleri
0 55
            Güller romantizmi ve güzelliği sembolize eder ve sayısız faydası nedeniyle güzellik ürünlerinde popüler bir bileşendir. Antibakteriyel, mantar önleyici ve antiviral özellikleriyle bilinen ..
07 Apr lavanta yağı aromaterapi kullanımı
0 39
            Bitkinin saplarından ve çiçekli tepelerinden damıtılan taze, güzel kokulu Lavanta saf uçucu yağımız zihin için sakinleştirici, yatıştırıcı ve güven verici, vücut için rahatlatıcı ve cilde ..
07 Apr lavanta yağı sakinleşmeye yardımcı olur mu?
0 37
Lavanta yağı, lavanta bitkisinden elde edilen uçucu bir yağdır. İnsanlar aromaterapi için, kokusunu bir difüzör veya buhar yoluyla soluyarak veya cilde uygulamak için bir taşıyıcı yağda seyrelterek ku..
07 Apr gül suyu faydaları
0 44
        Isparta Gülü Rosa damascena'da muhteşem çiçeklerinden ve hoş kokusundan daha fazlası var. Bu çeşit üzerinde yapılan araştırmalar, topikal dermatolojik ürünler için potansiyele sahip bazı ilgi ..
06 Apr servi yağı üretimi
0 39
        Sivilce ve sivilceler genellikle bakterilerden kaynaklanır veya kötüleşir. Esansiyel yağlarla ilgili 2017 tarihli bir Güvenilir Kaynak incelemesine göre, selvi yağı, antimikrobiyal olduğu için..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 43 (4 Sayfa)