Menu
Your Cart

Journal Blog RSS Feed

26 May Kozmetik Sektörü Düşük Maliyet Yüksek Kazanç
admin 0 43
Kozmetik Sektörü Düşük Maliyet Yüksek Kazanç Geçmişten bugüne ilginin arttığı kozmetik sektörü, dijital pazarlamanın da etkisiyle hızla büyümeye devam ediyor. Türkiye de sektördeki üretim hacminin çok büyük olması nedeniyle, başta Orta Doğu olmak üzere birçok ülkeye ihracat yapmaktadır çünkü kozmet..
25 May Türkiye’de Özel Markalı Kozmetik Ürünlerinin Üretim Maliyeti Nedir?
admin 0 30
Türkiye’de Özel Markalı Kozmetik Ürünlerinin Üretim Maliyeti Nedir? Private Label Cosmetic Üretim, bir firmanın kendi markası adına toplu ürün yaptırmak için kullandığı üretim yöntemidir. Private Label Cosmetic anlaşmada marka sahibi firma kozmetik ürünlerin satışı ile ilgilenirken, üretici firma ür..
24 May Kozmetik Marka ve Mağaza Oluşturmak
admin 0 61
Kendi kozmetik marka ve mağazanızı oluşturmak uzun süre emek isteyen güzel bir yolculuktur. Mağaza açma fikrini netleştirdiğinizde bir sürü soru işareti ile karşılaşacaksınız. Markanız nasıl görünmeli? İnsanlara nasıl hissettirmeli? Hedef kitlenizde nasıl bir yankı uyandırmalı? İster yeni bir iş kur..
23 May Özel Etiket Kozmetik Ürün Üretimi
admin 0 95
Özel Etiket Kozmetik Ürün Üretimi Kozmetik ürün üretimi olarak sektörde ön sırada yer almaktayız. Cilt ve saç bakım ürünleri üretimi en iyi olduğumuz şeydir ve global çapta sayısız marka için geliştirdiğimiz ürünlerimiz vardır. Özel Markalı Kozmetik Üreticisi olarak, arzu ettiğiniz saç ve cilt bakım..
17 May Nasıl Kozmetik Mağaza Açılır ?
admin 0 271
Nasıl Kozmetik Mağaza Açılır ?Kar Marjı Nedir? Kozmetik iş kolu en dinamik endüstriler arasında yer almaktadır. Devamlılığı olan bir sektör olması bu alanda hizmet veren satış mağazalarının kar marjını da yükseltmektedir. Kozmetik mağaza açmak yüksek getirili bir iştir.Kozmetik kadınlar için vazgeçi..
16 May Fason Kozmetik Üretim Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?
admin 0 55
FASON KOZMETİK ÜRETİM YAPARKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER NELERDİR? Fason Üretim de Dikkat Edilmesi GerekenlerFason üretim yaptıracağınız yeri bulduktan sonra anlaşma yapmadan önce dikkat etmek gereken bazı önemli noktalar vardır. Dikkat edilmesi gereken ilk husus, daha önce de bahsettiğimiz gibi iş..
13 May Fason Kozmetik Üretim Yaptırmanın Avantajları Nelerdir?
admin 0 123
Fason Kozmetik Üretim Yaptırmanın Avantajları Nelerdir? Fason Kozmetik Üretim yaptıracak olan firma üretim süreci ile ilgilenmekzorunda kalmayacaktır.Fason üretim yaptıracak firma, üretim ile ilgili resmi izinlere başvurmakve süreci takip etmek zorunda kalmayacaktır. Bu süreci ürünü pazarlamastratej..
12 May Fason Kozmetik Üretimi Nedir? Fason Üretim Aşamaları Nelerdir ?
admin 0 77
Fason Kozmetik ÜretimiFason Kozmetik Üretimi, kozmetik sektörüne hâkim olan fakat üretim konusunda uzmanlaşmamış firmaların tercih ettiği bir üretim yöntemidir. Üretim yaptıran firma pazarlama ve dağıtım işlerinde faaliyet gösterirken kozmetik fason üretimi yapan firma tüm üretim aşamalarıyla detayl..
11 May Cruelty-Free Kozmetik Nedir? Vegan Kozmetik Nedir? Bitkisel Kozmetik Nedir ?
admin 0 107
Cruelty-Free Kozmetik Nedir? Cruelty-Free bir diğer adıyla ‘zulümsüz’ anlamına gelmektedir. Logosu küçük tavşan şeklindedir.Üretimin ilk aşamasından son aşamasına kadar hiçbir süreçte hayvanlar üzerinde deney yapılmamasına denir. Fakat Cruelty-Free ürün Vegan olduğu anlamına gelmez. Sadece hayvanlar..
10 May Organik Kozmetik Nedir? Organik Kozmetik Ürün Nedir? Doğal Kozmetik Ürün Nedir?
admin 0 96
Organik Kozmetik Nedir?Hiçbir kimyasal madde eklenmeden, üretimden tüketime kadar ki tüm aşamaların kontrollü ilerlediği tarımsal tabanlı üretim biçimine denir.Organik Kozmetik Ürün Nedir?İçeriğinde hiçbir zararlı kimyasal bulunmayan, ilgili kurumlar tarafından denetimleri yapılmış ve organik olduğu..
09 May Kozmetik Nedir? Kozmetik Ürün Nedir?
admin 0 73
KOZMETİK NEDİR? Kozmetik, tüm canlıları kapsayan geniş bir yelpazeye sahiptir. Genel olarak tanımlamak gerekirse; bir kimseyi daha çekici hale getirmek ya da görünümü ile ilgili sorunları gidermek için kullanılan ürünleri, uygulanan bakımları ve tedavileri kapsayan kavramlar bütünüdür. Kozmetik ayn..
06 May Evcil Hayvan Bakım Ürünleri -  Pet Care Products -  Haustierpflegeprodukte - منتجات العناية بالحيوانات الأليفة
admin 1 213
Evcil Hayvan Bakım Ürünleri Hayatınıza farklı bir tat katacak olan evcil bir hayvan sahiplenmek, beraberinde büyük sorumluluklar getirmektedir. Sahiplendiğiniz evcil dostunuzun bakımını ve temizliğini düzenli bir şekilde yapmak hem onun sağlığı için hem de ortamın hijyeni için oldukça önemlidir. Hay..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 131 (11 Sayfa)
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.