Menu
Your Cart

Hakkımızda

Şirketimiz 2015 Yılında Isparta-Keçiborlu İlçesinde faaliyetine başlamıştır. Şirketimiz; Esansiyel ve Sabit Yağlar, Bitki Hidrolatları, Kişisel Bakım Ürünleri, El ve Vücut Bakım Ürünleri Üretmektedir. Ürettiği Ham Madde ve Kozmetik Ürünleri Yurtiçi ve Yurtdışındaki pazalama ağı sayesinde siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Müşterileri ve Kullanıcılarımızın en iyi ve en kaliteli ürünü elde etmesini sağlamak bizim için önem arz etmektedir. Kozmetik sektöründe; parfüm, vücut bakım, saç bakım ürünleri, duş jeli, şampuan, kalıp sabun vb. ürünler ve Dermokozmetik alanında; cilt, saç ve vücut bakımı için kullanılan, dermotolojik testlerden geçirilmiş ürünler: pişik önleyici krem, salyangoz salgısı özlü krem, çatlak karşıtı, anti-aging ürünler, Makyaj temizleme toniği, Aromatik Yağlar ve daha birçok ürün ile sizler için yelpazesi geniş bir seçim sunmaktadır.

 

Tabiatın sonsuz değerleriyle, en doğal olan ürünler sizinde hakkınız diyoruz…

Bir lavanta başağının rüzgar ile flörtü, gün doğumunda  gül bahçelerinin eşsiz kokusu, kırsalın yumuşak dokusu… Kısacası tabiatın eşsiz florası hep yanınızda...

Tamamı senin için. Tamamı senin kadar doğal ve samimi ve Tamamı Doğadan!

Tüm Bitki yağlarını distilasyonla ve pres yöntemle işliyoruz.

 

Antalya’daki bir turunçgilin, Hindistan’daki çayın, Isparta’daki gülün, Hatay’ daki defnenin ve daha fazlasının EN İYİSİ’Nİ ve GERÇEK DOĞAL’INI, senin ve cildinin en iyi hali; DOĞALLIĞIN için seçiyor ve işliyoruz.

This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.