Menu
Your Cart

Journal Blog RSS Feed

25 Jun Sabit Yağ Nedir?
admin 0 147
Sabit Yağ Nedir?Sabit yağ bir diğer adıyla taşıyıcı yağ olarak bilinir. Bitkilerin yağlı kısımlarından preslenerek elde edilir. Uçucu yağların aksine genellikle kokusuzdur veya hafif bir aromaya sahiptir.Bazı Taşıyıcı/Sabit Yağlar: Argan Yağı, Badem Yağı, Kayısı Çekirdeği Yağı, Zeytin Yağı, Hindista..
24 Jun Uçucu Yağ Nedir Ne İşe Yarar?
admin 0 12
Uçucu Yağ Nedir?Bitkinin tohumlarında, köklerinde, çiçeklerinde, ağaç kabuklarında konsantre halde, oldukça güçlü kimyasal bileşikler bulunur. Bu doğal bileşiklere uçucu yağ denir. Uçucu yağlar bir bitkiye kokusunu verir, onu çevredeki tehlikeli koşullardan korur. Bu eşsiz aromatik bileşikler, uçucu..
23 Jun Lavanta Sabunu Ne İşe Yarar?
admin 0 8
Lavanta Sabunu Ne İşe Yarar? Doğal lavanta sabunu, güzel kokusunun yanı sıra stres azaltıcı özelliğiyle de eşsiz denilebilecek bitkisel bir sabundur.  Rahatlatıcı özelliği sayesinde doğal lavanta sabunu, temizliğe ek olarak mental bir dinlenme de sağlamaktadır. Geleneksel olarak birçok bölgede kulla..
22 Jun Lavantanın Uyku ve Stres İçin Faydaları Nelerdir?
admin 0 46
Lavanta Bitkisinin Uyku ve Stres için Faydaları Nelerdir ?·         Lavanta yağı stresle başa çıkmanın en doğal yoludur. Gün içinde lavanta yağı kullanan kişilerin daha huzurlu ve rahat olduğu yapılan araştırmalar sonucunda belirlenmiştir. ·         Stres ve kaygı gibi durumlarda lavanta yağını hatı..
21 Jun Lavanta Nedir Ne İşe Yarar?
admin 0 52
Lavanta Nedir ?Lavanta; muhteşem güzelliği, kendine özgü kokusu ve pek çok alanda kullanılmaya uygun yapısıyla nanegiller ailesinden gelen bir çiçektir. Lavanta bitkisinin kökeni Akdeniz, Hindistan ve Orta Doğu bölgesi olduğu düşünülmektedir.Lavanta Ne İşe Yarar ?    ·         Kuyucak lavantasının e..
20 Jun Cilt Lekesine Bitkisel Çözüm; Arbutin Leke Kremi
admin 0 52
Arbutin Leke Kremi Aydınlatıcı Serum Etkili Koyu Leke Giderici Krem Arbutin Stain Cream AçıklamasıArbutin Stain Cream 30 ml Koyulaşmış cilt tonunu açmaya, yeni leke oluşumunu engellemeye ve cilt tonunu eşitleyerek aydınlık bir görünüm oluşturmaya yardımcı olur.İçerisindeki özel 5 in 1 formülü ile en..
18 Jun Lavanta Özü Cilde Faydaları
admin 1 195
LAVANTA ÖZÜ:Cildin yağ ve nem oranını dengeler, cildi sıkılaştırmaya destek olur. E, B2, B5 ve B6 Vitaminleri ile cildin yenilenmesine, canlılık ve parlaklık kazanmasına yardımcı olur. İçeriğindeki doğal özler ile cilt sebumunu düzenleyerek akne ve siyah nokta eğilimine karşı bakımı destekler.Lavant..
17 Jun E Vitaminin Faydaları
admin 1 127
Vitamin EE vitamini, anti-inflamatuar özelliklere sahip, temel bir besindir ve yağda çözünerek antioksidan görevi görür. Bu özelliği sayesinde gıda ve toksinlerindeki serbest radikallerin etkileriyle mücadele eder.Bu vitamin bağışıklık sistemini güçlendirir ve cilt sağlığını destekler.UV ışığı ve gü..
16 Jun C Vitaminin Cilt İçin Önemli Faydaları
admin 3 175
C VİTAMİNİ C vitamini, cilt hücrelerine zarar vermekten sorumlu olan serbest radikallerin zararlı yönlerini etkisizleştiren güçlü bir antioksidandır.Suda çözünen vitaminlerden biri olan C Vitamini, 1900’lü yılların başında keşfedilmiştir. Kimyasal ortamlarda üretimi 1930’larda yapılmıştır ve günümüz..
15 Jun Niacinamide'nin Cilde 7 Önemli Faydası
admin 1 176
Niacinamide Nedir? B3 vitaminin Niacin ve Niacinamide formu olarak tanımlanmaktadır. Suda çözülmektedir. Niacinamide diğer adıyla Nikotinik Asit olarak bilinmektedir. B3 vitaminini yiyecekler aracılığıyla alsak da yetersiz kalacağı için harici kullanımının da cilde birçok faydası vardır.  Düzenli ku..
14 Jun En Etkili Leke Giderici Alpha Arbutin
admin 1 169
ALFA ARBUTIN Ayı üzümü yapraklarından doğal olarak elde edilir. Cilt beyazlatıcı olarak kullanılır. Ciltteki renk değişimi ve lekelere karşı etkili bir çözümdür. Özellikle güneşin etkisiyle ortaya çıkan çilleri ve lekeleri onarmaya yardımcı olur.Pigmentasyonun derinliğine bağlı olarak 4 hafta gibi e..
13 Jun Fason Kozmetik Üretim Yapan Firma ; Lavendrose Kozmetik
admin 0 52
Fason Kozmetik Üretim Yapan Firma ; Lavendrose Kozmetik Fason Kozmetik üretim yapan firmamız; Türkiye, Almanya, İngiltere, Çin, İrlanda, Rusya, Güney Kore, Hollanda ve Fransa başta olmak üzere birçok ülkeye ihracat yapmıştır.Müşterilerimizin isteklerine göre; ambalaj, renk, kalıp, dizayn, grafik çal..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 155 (13 Sayfa)
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.