Menu
Your Cart

Journal Blog RSS Feed

30 Sep ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ЭФИРНЫХ АРОМАТИЧЕСКИХ МАСЕЛ
admin 0 2
Рискованные методы использования эфирных масел могут вызвать негативный опыт у их пользователей. Чтобы предотвратить эти негативные явления, полезно знать правильное использование эфирных масел. Основываясь на вышеупомянутой теме, мы собрали для вас в этой статье то, что вам нужно знать об эфирных м..
29 Sep ПРЕИМУЩЕСТВА Скваленового масла
admin 0 37
Польза скваленового масла безгранична. Секрет красоты в скваленовом масле, чудесном масле, которое необходимо для кожи и волос... Скваленовое масло, обладающее многими полезными свойствами для красоты, является большим благословением для тех, кто хочет иметь красивую кожу. Удовлетворение потребносте..
28 Sep КРАСОТА ИЗ РОЗЫ
admin 0 35
Чтобы иметь красивую кожу, следует отдавать предпочтение косметическим продуктам, содержащим розу. Розовое масло и розовая вода производства Lavendrose Cosmetics положительно влияют на здоровье кожи.Как визуально, так и с точки зрения вкуса и терапевтически, роза взывает к душе своим приятным аромат..
27 Sep Поддержите свою чувствительную кожу
admin 0 35
Вы должны принять меры предосторожности для своей кожи, которая пытается адаптироваться к изменяющимся факторам окружающей среды осенью, которая является переходным сезоном, и становится очень чувствительной. Если вы хотите восстановить уставшую после летнего сезона кожу и без проблем пережить сезон..
26 Sep UÇUCU YAĞLARIN DOĞRU KULLANIMI
admin 0 93
Uçucu yağların kullanımındaki riskli uygulamalar kullanıcılarına olumsuz deneyimler yaşatabilir. Bu olumsuzlukların önüne geçmek için uçucu yağların doğru kullanım şeklini bilmekte fayda var. Bahsi geçen konu başlığından hareketle, uçucu yağlara ilişkin bilinmesi gerekenleri bu yazımızda sizler için..
23 Sep SONBAHARDA CİLT BAKIMI NASIL OLMALI?
admin 0 139
Geçiş mevsimi olan sonbaharda değişen çevresel etkenlere uyum sağlamaya çalışan ve iyice hassaslaşan cildiniz için önlemler almalısınız. Yaz sezonundan çıkmış yorulan cildinizi toparlamak ve mevsimsel geçişi sorunsuz bir şekilde atlatmak istiyorsanız kesinlikle etkili bir nemlendirici tercih etmelis..
22 Sep KOZMETİK İŞİNE Mİ GİRMEK İSTİYORSUNUZ?
admin 0 34
Kozmetik işine girmek ve sektörde tutunmak istiyorsunuz fakat nasıl bir yol izleyeceğinizi bilmiyor musunuz? Kozmetik işine girişe dair kafanızdaki tüm soru işaretlerinin yanıtlarını yazımızda bulabilirsiniz.Kozmetik işinde başarılı olmak istiyorsanız belli bir ürün hattına ve belli bir pazara odakl..
21 Sep KOZMETİKTE AMBALAJ ÇEKİCİLİĞİ
admin 0 58
Kozmetik sektöründe ürünün tüketiciler için çekici hale getirilmesinde ambalajın önemi bilinmektedir. Kozmetikte; estetik, fonksiyonel, dekoratif ve şık ambalaj tasarımları tüketicilerin ilgisini çekmektedir.Günümüzde ambalaj, artık etkileyici bir güç olarak görülüyor. Ambalaj tasarımı aslında ambal..
20 Sep “DOĞAL VE GERÇEK GÜZELLİK” TRENDİ
admin 0 61
Yeni kozmetik trendi, doğal güzelliği ön plana çıkaracak ürünler… Son yıllarda kozmetik tüketicilerinde doğal olana yönelme bilinci oluştu. İçinde katkı maddesi kullanılmayan, daha doğal mineraller ile desteklenen kozmetik ürünlere ilgi arttı.Dünyadaki kozmetik trendleri her geçen gün farklılaşıyor...
19 Sep ÜRETİMDE BİR NUMARA OLMA YOLUNDA
admin 0 75
Kozmetik üreticisinin gözünden üretime dair tüm detayları sizler için öğrendik. Ürünün özelliğine ve hammaddenin kalitesine göre üretim kıstaslarının değiştiğini belirten Lavendrose Üretim Sorumlusu Hüseyin Öncü, kozmetik üretimine ilişkin bilinmeyenleri siz değerli okuyucularımız ile paylaştı.Kozme..
16 Sep “KALİTELİ ÜRÜN UCUZA SATILAMAZ!”
admin 0 127
Lavendrose Kozmetik kurucusu ve üretim sorumlusu Hüseyin Öncü, Lavendrose olarak kozmetik sektöründe kaliteli ürünler üretiyoruz ancak denetim yetersizliği haksız rekabet oluşturuyor. Tüketici şunu bilmelidir ki, kaliteli ürün ucuza satılamaz.” dedi.Ürün orjinalliğinin en iyi fiyatına bakılarak anla..
13 Sep KOZMETİKTE YENİ TREND: SPOR KOZMETİKLERİ
admin 0 110
Spor sektöründe kozmetiklerin önemi her geçen gün artmaktadır. Sporcular; egzersiz öncesi, egzersiz anı ve egzersiz sonrası kozmetiğin tedavi edici özelliğinden yararlanmaktadırlar. Spor kozmetiği, kozmetik sektöründe hızla büyüyen ve önemini artıran yeni bir alandır.Spor kozmetikleri; sporcular içi..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 210 (18 Sayfa)
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.